Uwaga! Konkurs!

💥 UWAGA! KONKURS!
Konkurs na zdjęcie w tematycznej ramce! Zapraszamy do wzięcia udziału w zamkowym konkursie z okazji obchodów Tygodnia bibliotek.


👉 Zasady są bardzo proste.
1. Zrób zdjęcie w jednej z ramek dostępnych w Zamku z okazji obchodów Tygodnia bibliotek. Na zdjęciu możesz zapozować samodzielnie, z rodziną, przyjaciółmi.
2. Prześlij je nam w wiadomości prywatnej w serwisie Facebook.
3. Na zgłoszenia czekamy od czwartku do niedzieli (12-15 maja).
4. W następnym tygodniu udostępnimy wszystkie zdjęcia w jednym poście. 5. Osoba wysyłająca zdjęcie, które otrzyma największą liczbę reakcji (lajków, serduszek, uśmiechów), otrzyma od nas prezent niespodziankę: gadżety związane z wycieczkami i/lub książki.

WAŻNE!
• Przesłanie zdjęcia oznacza zgodę wszystkich widocznych na nim osób na publikację wizerunku na stronie internetowej Świdwińskiego Ośrodka Kultury, a także w serwisie Facebook na profilach ŚOK oraz Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Świdwinie.
• Każdy może wysłać dowolną liczbę zdjęć, ale maksymalnie jedno w jednej ramce tematycznej.
• Osoba będąca autorką lub autorem zdjęcia, ale również każda inna osoba, ma prawo udostępnić zdjęcie, zachęcając innych do głosowania.
• W przypadku remisu o zwycięstwie zdecyduje organizator konkursu.
• Nagroda jest przewidziana dla osoby, która nadeśle zwycięskie zdjęcie, nie dla wszystkich osób widocznych na zdjęciu.
• Nie będą brane pod uwagę zdjęcia, na których pojawią się elementy obraźliwe lub wulgarne.

📸 Na zdjęcia czekamy do niedzieli, do godziny 20:00.Ramki znajdują się w czytelni dla dzieci oraz w kawiarni Czytelnik. Ekspozycja z Harrym Potterem – w korytarzu do sali rycerskiej.
📸 Robiąc zdjęcia można korzystać oczywiście z gadżetów do przebierania oraz książek z biblioteki.
📸 Przypominamy, że biblioteka jest nieczynna w sobotę i niedzielę – możliwość wykonania zdjęcia w czytelni będzie zatem ograniczona.
Wszystkie dostępne ramki pokazywaliśmy w tym poście: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=366710518834756&id=100064874310510

Może Ci się spodobać

Polskie Radio Koszalin w Zamku [WYWIAD]

Biblioteka otwarta w sobotę 30 września

Warsztaty DIY – październik 2023

Noc bibliotek 2023 [ZAPISY]

Dostępność