Konkurs fotograficzny „Fotogeniczny Świdwin”

Jeszcze dokładnie przez dwa tygodnie – do piątku, 29 października – czekamy na zgłoszenia w konkursie „Fotogeniczny Świdwin”. Mało czasu? Może… z drugiej strony – to AŻ dwa tygodnie!

Warto przejrzeć telefon, kartę pamięci w aparacie lub, po prostu, wybrać się na spacer i złapać kilka ciekawych kadrów. Kolory o tej porze roku są cudowne. Może zwycięży właśnie jesienne zdjęcie?

Macie w rodzinie kogoś, kto ma fotograficzne zacięcie? Dajcie koniecznie znać tej osobie! Zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież! Dorosłych również… Zachęcamy wszystkich!

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
Wystarczy przeczytać regulamin, wypełnić krótką kartę zgłoszenia i przesłać zdjęcia – szczegóły dotyczące jakości pliku lub formatu wydruku znajdują się w regulaminie.
Wymagania nie są duże, a nagrody naprawdę atrakcyjne!

W tym roku obowiązują dwie kategorie wiekowe:
młodzież-dorośli – od 16 lat
dzieci i młodzież – od 7 do 15 lat

oraz dwie kategorie tematyczne:

„Malowniczy Świdwin”: w tej kategorii preferowane będą zdjęcia kolorowe, o walorach promocyjnych, wywołujące przyjemne wrażenia estetyczne, które uchwycą urodę miasta, ze szczególnym uwzględnieniem elementów przyrodniczych i krajobrazowych. Zdjęcia mogą zostać wykorzystane w wydawnictwach promocyjno-marketingowych miasta;

„Street moments, Miasto od podwórka – Żywioł ulicy”: w tej kategorii preferowane zdjęcia czarno-białe, o walorach artystycznych, wywołujące napięcie, a nawet niepokój, w których oprócz kompozycji istotny będzie aspekt sytuacyjny, uchwycony moment, emocje, ruch, kontrasty, interakcje ludzi, architektury i przyrody.

NAGRODY:
– kategoria młodzież i dorośli

I miejsce – 1 500 zł

II miejsce – 1 000 zł

III miejsce – 500 zł

wyróżnienia w wysokości 250 zł (o ich liczbie decyduje Jury)

– kategoria dziecięcej –

I miejsce – 600 zł

II miejsce – 400 zł

III miejsce – 200 zł

wyróżnienia w wysokości 100 zł (o ich liczbie decyduje Jury)

Dodatkowych informacji z ramienia organizatora udziela Magda Jeziorna, Świdwiński Ośrodek Kultury w Świdwinie, nr tel. 797 230 953

Może Ci się spodobać

Kulturalny Zamek – odc. 11

Spektakl dla dzieci” „Kot w butach” – 8.12.2021

Warsztaty dla dzieci – kartki świąteczne – 2.12.2021

Warsztaty herbaciane – 26.11.2021

Dostępność