Filip Springer – gość 52. Festiwalu Literackiego im. J. Śpiewaka i A. Kamieńskiej

W ubiegłym roku, z powodu konieczności odwołania wydarzeń związanych z Konkursem im. Jana Śpiewaka i Anny Kamieńskiej, czuliśmy ogromny niedosyt. Również Państwo często wspominali, że program był niezwykle ciekawy i szkoda, że spotkania autorskie, koncerty i warsztaty nie mogły się odbyć.

Między innymi dlatego postanowiliśmy – na ile było to możliwe – nie rezygnować z zeszłorocznych założeń. Jak być może czytali Państwo w naszym majowym poście: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=4431632160200644&id=142744889089414w tym roku najważniejsza literacka impreza w Świdwinie odbędzie się pod koniec września.

Wstępnie zakładaliśmy datę 24-26 września, ale już dziś wiemy, że nasz festiwal rozpocznie się wcześniej – tak, aby swobodnie zmieściły się w ramach tej imprezy wszystkie planowane aktywności.

Nie zabraknie również części konkursowej, o której więcej można przeczytać na naszej stronie: https://zamek.swidwin.pl/…/52-ogolnopolski-konkurs…/

Część spotkań i koncertów oraz innych wydarzeń towarzyszących festiwalowi została już potwierdzona. Szczegóły innych wciąż dopinamy. Proszę nam wierzyć, że jest tego sporo i nie potrafimy wybrać najciekawszych wydarzenia. Dlatego postanowiliśmy nie czekać z ogłoszeniem wszystkich do oficjalnego zamknięcia programu, ale ogłaszać sukcesywnie kolejne nazwiska osób, które uświetnią festiwal swoją obecnością.

Dziś, w nawiązaniu do zeszłorocznej edycji, miło nam poinformować, że jednym z autorów, którzy potwierdzili swoją obecność również w tym roku jest FILIP SPRINGER – pisarz i fotograf. Kolejne nazwiska będziemy publikować w odstępie kilku dni, proponując Państwu również lektury autorów.

Może Ci się spodobać

„Mała Książka – Wielki Człowiek” w naszej bibliotece!

Festiwal NGO – 23.10.2021

Konkurs fotograficzny „Fotogeniczny Świdwin”

11 tysięcy złotych na zakup nowości do biblioteki

Dostępność