Festyn rodzinny „Odlotowy Świdwin” – 16-17.07.2021

Mamy nadzieję, że ten weekend upływa Państwu miło i spokojnie. Polecamy nabierać sił przed intensywnym zakończeniem nadchodzącego tygodnia z atrakcjami, które przygotowaliśmy.

Przed nami rodzinny festyn pod hasłem Odlotowy Świdwin. 16, 17 i 18 lipca zapraszamy na podzamcze!

Zaczynamy w piątek po południu. Od 16:00 do 20:00 potrwają animacje dla dzieci. O 20:00 rozpocznie się koncert zespołu After Party.

W sobotę zaczynamy godzinę wcześniej, również atrakcjami dla najmłodszych. Od 15:00 zapraszamy wszystkie dzieci do zabaw i gier. O 16:00 bractwo rycerskie zaprezentuje swoje umiejętności. Będą również konkursy! O 18:00 rozpocznie się spektakl dla całej rodziny – „Gramy w zielone”. A o 20:30 koncert, o którym wiemy, że czeka na niego sporo osób – Baranovski.

Od piątku do niedzieli na podzamczu zaparkują food tracki, czyli gastronomia ze wszystkich stron świata. A ponieważ apetyt na świeżym powietrzu się zaostrza, wszyscy mamy nadzieję odkrywać nowe smaki.

Serdecznie zapraszamy na podzamcze całe rodziny. Zaproście Państwo przyjaciół, powiedzcie o naszych koncertach znajomym z sąsiednich miejscowości. Do zobaczenia i wspaniałej zabawy!

Może Ci się spodobać

Kino nocne na dziedzińcu: Dom Gucci – 14.08

Kino nocne na dziedzińcu: Avengers – 13.08

Nowa strona internetowa Festiwalu Literacki Świdwin

Poniedziałkowe Czytanie na trawie w czytelni

Dostępność