51. Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Jana Śpiewaka i Anny Kamieńskiej odwołany z powodu sytuacji w kraju związanej z covid-19

Od początku przygotowań, aż do chwili obecnej żywiliśmy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna w Polsce będzie na tyle dobra, aby zrealizować wyzwanie, jakim jest organizacja „Śpiewaka” w nowej formule programowej. Wierzyliśmy, że wbrew wszystkiemu się uda. Jednak mimo ogromnej pracy włożonej w całe przedsięwzięcie na razie musimy odpuścić i podjąć jedyną odpowiedzialną w tej sytuacji decyzję, czyli odwołać wydarzenie w zaplanowanym terminie. Nie oznacza to rezygnacji z realizacji tego projektu w przyszłości. Z wielu stron spływają informacje, że przygotowany w tym roku program jest na tyle ciekawy, iż warto do niego wrócić, kiedy tylko będzie to możliwe. I właśnie tak zamierzamy zrobić.

ps. Część konkursowa 51. Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Jana Śpiewaka i Anny Kamieńskiej zostanie rozstrzygnięta, a laureaci nagrodzeni zgodnie z regulaminem. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 17 października 2020 r.

Może Ci się spodobać

Nocny blask Zamku

Biblioteka ponownie otwarta!

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Fotogeniczny Świdwin” na Facebooku 27.11.2020, godz. 19:00

Wirtualny spacer po wystawie „500 lat exlibrisu”

Dostępność