Sekcja teatralna

Sekcja teatralna

wtorek, 29 marzec 2016 14:38

T - tu w Świdwinie

E - ekstremalna przygoda

A - ambitnych ludzi

T - tworzących sztukę

R - razem

Teatr to ludzie. Wspaniali ludzie, którzy chcą poświęcić swój cenny czas nie tylko na rozwój samych siebie, ale też pokazywać i umacniać piękno sztuki teatralnej w drugim człowieku - widzu.

Zamkowa sekcja teatralna rozwija się i działa bardzo prężnie. Obecnie są to dwa zespoły: młodzieżowy oraz seniorów. W przypadku obu grup, zajęcia prowadzone są regularnie co najmniej raz w tygodniu. Celem zajęć jest nie tylko przygotowanie spektaklu - spektakl to efekt końcowy, ale przede wszystkim praca nad ciałem, ruchem scenicznym, gestem, dykcją, emocjami, koncentracją czyli tym co dla aktora najistotniejsze.
Zajęcia opierają się na różnych technikach teatralnych, jest to nie tylko teatr żywego aktora. Uczestnicy mają możliwość poznania pracy z lalką teatralną, teatrem cienia, czy też bardzo przez nich lubianą improwizacją. Nieocenioną wartością zajęć jest też ich aspekt społeczny, bycia i działania razem, tu i teraz, taki jaki ktoś jest, ze swoimi zaletami, wadami i problemami. 

01. Plakat 12022019 1 kopia

25782 Ostatnio zmieniany środa, 13 luty 2019 13:03
Więcej w tej kategorii: Bractwo Rycerskie
Pn Wt Śr Cz Pt So N
22
29

+94 365 22 77

Niedziałkowskiego 17

78-300 Świdwin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.